Пятница, 26.04.2024, 05:37
M-Force
Главная | Рації - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Экипировка » Снаряжение » Рації (Комунікація і все що з нею повязано)
Рації
SamwaДата: Воскресенье, 13.06.2010, 14:39 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Знайшов дуже цікаві пропозиції:
http://airsoft.ua/forum/viewtopic.php?f=137&t=13428
собно придивився ось це: http://tachanka.com.ua/catalog....050vp4- (polnyy).html ціна питання 125 у.е. за повний комплект. або
http://tachanka.com.ua/catalog....p4.html 120 у.е. чесно кажучи крім кольору я щось відмінностей між ними не знайшов. На офф сайті сказано теж саме "Mossy Oak Breakup Camo" smile так що 5 у.е. можна зекономити. Єдине що мене трохи насторожує ось це: This item is currently on backorder. Філологи перекладіть плз.
Що скажете? Це походу самі дешеві ціни які я знайшов в неті. По функціональності цим раціям немає рівних (ну хіба брати вже професійні мотороли або ще що).
 
AsmodianДата: Воскресенье, 13.06.2010, 15:17 | Сообщение # 2
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Це питання розглядається вже нами давно і ми зупинилися на моделі 1050... Все лише впирається в фінансову стінку зараз... Але скоро все буде тіп-топ... Імхо краще брати спарені варіанти по 2 рації за 125 уе... + другу зарядку можна докупити за 15 здається уе... Тобто на двох виходить (125+15)/2=70 баксів....
Да і рація на 36 миль з можливістю встановлення як акуму, так і батарейок - це гарна річ...
 
SamwaДата: Воскресенье, 13.06.2010, 15:25 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
ми зупинилися на моделі 1050

може ти поясниш в чому її відміність від 1000 моделі окрім кольору Mossy Oak Breakup Camo? по всім іншим характеристикам вони ідентичні.
Ну особисто я збираюсь брати собі повний комплект (ну пригодиться в хазяйстві smile крім того при покатушках на велосипедах дуже не вистачає рації)
Вообщем я поняв, брати варіант 1000 чи 1050 можна? одобрєно командою?


Сообщение отредактировал Samwa - Воскресенье, 13.06.2010, 15:27
 
AsmodianДата: Воскресенье, 13.06.2010, 15:30 | Сообщение # 4
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Так, одобрено!
Річ дійсно гарна і якісна. І в цьому магазині дійсно найнижчі ціни з усіх, що ми бачили по Україні. Тому, поки йде акція, треба утовпитися і взяти рації... Хто оприділився - дайте знати!
 
SamwaДата: Воскресенье, 13.06.2010, 15:31 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Беру http://tachanka.com.ua/catalog....p4.html тільки нікому не кажіть, дружина прибьє smile
Трохи задумався почитавши ось це:
http://www.twowayradioforum.com/forum/showthread.php?p=2484
я хоч і не сподівався на 36 миль, але ж і не на 1 милю :(((


Сообщение отредактировал Samwa - Воскресенье, 13.06.2010, 15:55
 
WolfДата: Воскресенье, 13.06.2010, 15:47 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я двумя руками ЗА, но пока финансы не позволяют. Разве что потом отдам со временем. Думаю, если мы будем брать, то с Асмодяномна пару я пральн понял?
 
AsmodianДата: Воскресенье, 13.06.2010, 16:07 | Сообщение # 7
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Виписка з магазину:
---------------------------------
Примечание к классификации раций Midland: указанные расстояния: 36, 26, 18, 6 миль и пр. заявлены производителем для классификации раций по их возможностям работы в идеальных условиях (прямая видимость, водная поверхность и пр.). В реальных услових дальность связи значительно отличается и меняется в значительных пределах (например, город с большим количеством бетонных конструкций может уменьшить радиус до 2...3-х км)

Варианты написания модели: Midland-1050 , Midland GXT1050VP4 FRS/GMRS, Alan-1050, Midland GXT1050 рации, радиостанции мидланд GXT-1050
----------------------------------

 
SamwaДата: Воскресенье, 13.06.2010, 17:10 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Обратите внимание, что на данный момент GXT1000 выпускается только для диапазона FRS/GMRS 460 МГц. Этот диапазон в РФ гражданам не разрешен, но активно используется МВД, МЧС и др. силовыми структурами. Может и рыбохраной - чем черт не шутит. По дальности связи GXT1000 ничем не отличается от GXT650 LPD диапазона. Так что не ищите на ягодицы приключений - берите GXT650 или GXT500 (у неё съемная антенна - можно подключить более эффективную). Что бы не наколоться при покупке GXT650 (они бывают и LPD и FRS/GMRS), обратите внимание: упаковка и инструкция должны быть русскоязычными, каналов в рации должно быть 69.

Добавлено (13.06.2010, 17:00)
---------------------------------------------
Ставим питання по іншому, хтось вже має таку рацію і може розказати про неї з практичної сторони а не з теоритичної (все жтаки 1000 грн викинути просто так не хочеться)

Добавлено (13.06.2010, 17:10)
---------------------------------------------
Кстаті рації в кольорі "мілітарі" рекомендують не брати, чому? да тому що в траві загубити нехєр шо,
всі "тру" рації ідуть або чорні, або "кислотні"
чорні для спецпідрозділів, "кислотні" для туристів/моряків і т.д.

 
WolfДата: Воскресенье, 13.06.2010, 21:31 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Да и по поводу цвета думаю, что все равно пофигу, поскольку рация все равно будет в подсумке в основном и там пофигу какого она цвета
 
SamwaДата: Понедельник, 14.06.2010, 16:12 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Вообщем прошу всіх взяти до уваги наступну інформацію (короткий лікбез)
Існують такі діапазони радіочастот (міжнародна система):
* CB (27 МГЦ)
* Cтандарт LPD (433,075-434,750 МГц),
* Cтандарт PMR446 (446,00625-446,09375 МГц),
* Cтандарт GMRS (462,5625-462,7250 МГц),
* Cтандарт FRS (462,5625-467,7125 МГц).

Тепер коротко про діапазони:
CB (27 МГЦ) морально устарів, до недавна був єдиним діапазоном доступним широким масам без будь-яких дозволів.

LPD (433,075-434,750 МГц), предполагает использование радиостанций мощностью не более 0,01 Вт без лицензии и без регистрации на территории Европы, в том числе и в Украине. Несмотря на то, что мощность разрешенных к использованию радиостанций существенно ограничена, расположение в верхней части УКВ диапазона, а значит, хорошая проникающая способность радиоволн диапазона, позволяет с успехом использовать его для связи в городских условиях. Промышленные помехи не оказывают на эту часть радиоспектра существенного влияния. А в условиях работы на открытой местности дальность связи существенно возрастает из-за отсутствия строений.

PMR446 (446,00625-446,09375 МГц) Диапазон стандарта PMR446, как диапазон радиочастот для организации непосредственной радиосвязи, находится в использовании в Украине относительно недавно, совпадает с европейским диапазоном аналогичного применения. Использование радиостанций с повышенной мощностью существенно увеличивают дистанцию связи как в условиях города, так и вне городских условий. В тоже время радиостанции стандарта PMR446 в Украине могут использоваться только на разрешительной основе (получение по упрощённой процедуре разрешения на эксплуатацию).

GMRS (462,5625-462,7250 МГц),предполагает использование радиостанций мощностью до 2 Вт и только на территории США использование переговорных устройств, радиостанций на территории Украины Запрещен;

FRS (462,5625-467,7125 МГц).
- предполагает использование радиостанций мощностью до 0,5 Вт на территории США использование переговорных устройств, радиостанций на территории Украины Запрещен.

Покупка таких нелегальных радиостанций в конечном счете приведёт к их изъятию, а также к привлечению пользователя административной ответственности в соответствии с действующим законодательством Украины.

Пояснюю українською мовою, згідно ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення
Порушення правил реалізації, експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв будь-якого виду і призначення, а так само користування радіочастотним ресурсом України без належного дозволу чи ліцензії або з порушенням правил, які регулюють користування радіочастотним ресурсом України, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів і пристроїв або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зазначених засобів і пристроїв або без такої.
Тобто 340-850 грн

А тепер саме цікаве, говорив особисто з центром частотного нагляду офіційно і з одним з працівників неофіційно, "користувач" знаходиться менш ніж за 1 хвилину і з точністю до 10 метрів. Звичайно ніхто шукати і пеленгувати спеціально не буде, але якщо відбудеться вихід в ефір на забороненній частоті (а в цих раціях весь частотний діапазон забороненний) то не "дивуйтесь" звідки тут зявились злі дядькі.

як писали на одному з форумів, "а оно Вам нужно?"

Мій висновок, лише рації в діапазоні частот LPD-PMR446 і пішли всі в *опу з фразами "ще нікого не зловили".

p.s. попередня фраза не має на меті обазити будь-кого і лише означає тверду позицію автора не піддаватись на провокації.

Сообщение отредактировал Samwa - Понедельник, 14.06.2010, 18:50
 
AsmodianДата: Понедельник, 14.06.2010, 20:07 | Сообщение # 11
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Щоб довго не розписувати свою думку скажу декількома реченнями:

По-перше, у відповідь на твій сарказм про "ще нікого не зловили", я скажу що дійсно нікого не зловили (принаймні я про такі випадки не чув). Чому ти ігноруєш багаторічний досвід страйкболістів незрозуміло...

По-друге, на приводи так само є обмеження (на ввіз в Україну приводів стоїть обмеження у 100 м/с), але ніхто ще по цій причині не відмовлявся тюнити приводи...

По-третє, цю модель продавав і продає Алебі, а він паганого не рекомендує.

І останнє, я нікого не примушую купувати ці найсучасніші моделі... Та й взагалі покупка рації - це індивідуальна справа кожного...
Єдине, щоб вони працювали потім в одному діапазоні... Але, зважаючи, що на іграх люди мають просто величезну кількість різних видів рацій і при цьому знаходять спільні частоти - то думаю це не є проблемою...

 
SamwaДата: Понедельник, 14.06.2010, 20:44 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
нічим не гіршимй варіант http://bagata-hata.com.ua/product2.html
Якщо вже говорити про "
Quote
ці найсучасніші моделі
то чекаємо модель Midland G9 (замінить модель подану на попередньому лінку)
проблем з реєстрацією ноль, сумісність з 90% рацій, менеш жере акуми ніж модеь 1000/1050 функції ті самі.
 
AsmodianДата: Понедельник, 14.06.2010, 21:14 | Сообщение # 13
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
blow
Тоже норм вариант...
 
SamwaДата: Вторник, 15.06.2010, 16:58 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
update по раціям
Після довгих дебатів, розбору польотів і прочей НХ, внєзапно родилась мисль придбати рацію широкого діапазону частот (окрема подяка п.Шарперу за несвідому підказку smile
Вообщем пропонуємо вашій увазі ось такого кандидата:
Рабочие частоты: 400-470 МГц
Количество каналов памяти: 99
Выходная мощность, Вт: до 5
Переключение уровня мощности: 1,5/5
Шаг частотной сетки, кГц: 5/10/12,5/25
Напряжение питания, В: 7,2
У портативной рации Kenwood TK K 4AT СTCSS коды - дают возможность совмещения с любой LPD радиостанцией.
Функция "монитор" для прослушивания слабых сигналов
Сканирование каналов
Возможность разноса частот приема и передачи.
Подсветка LCD дисплея и клавиатуры
Режим сохранения энергии
Блокировка клавиатуры
Голосовое подтверждение при нажатии кнопок.
Съемная антенна
У радиостанции Kenwood TK-K4AT 16 каналов в рабочем диапазоне 400-470 МГц, 39 CTCSS кодов и 99 каналов памяти. Рация Kenwood TK-K4AT поддерживает весь LPD диапазон 433-434 МГц, весь PMR диапазон (446 МГц) и FRS/GMRS диапазон (462 МГц). Kenwood TK-K4AT позволяет самостоятельно с помощью клавиатуры вводить нужную рабочую частоту.
Пользователь имеет возможность также регулировать расход заряда батареи путем установки мощности передатчика K4AT, уровень 5Вт соответствует максимальной мощности и максимальной дальности работы передатчика, но и батарея садится быстрее. Уровень 1Вт соответствует, меньшей дальности и большей продолжительности работы от одной зарядки аккумулятора.

Тепер саме цікаве, нам ці рації можуть привезти по ціні 480 грн за штуку! (60 у.е.)
В комплект поставки Kenwood TK-K4AT входят: аккумулятор, зарядное устройство, антенна, клипса, инструкция.
а у випадку якщо будемо брати одразу 4 по передоплаті, то можуть ще і знижку зробити.
Крім того, ця модель рації є найпопулярнішою серед всіх страйкболістів, оскільки працює абсолютно у всіх діапазонах.

 
AsmodianДата: Вторник, 15.06.2010, 18:25 | Сообщение # 15
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Якщо вже розглядати цей напрямок рацій, то краще вже брати версію Kenwood TH-K4AT MAX?
------------------------------------------------------
Вместо старой рации Kenwood TK-K4AT выпускается более новая модель Kenwood TH-K4AT MAX. Новая модель полностью поддерживает все функции старой модели и имеет ряд новых функций и возможностей.

Недостатки старой TK-K4AT:
1. Нет функции VOX, автоматическое включение на передачу от голоса.
2. Слабый и тяжелый аккумулятор маленькой ёмкости.
3. Медленное сканирование каналов.
4. Боится ударов, падений, низких температур.
5. Нет цифровых субтонов, нет возможности совмещения с современными рациями.
6. Не действует кнопка управления подсветкой, труднее управлять рации в условиях темноты.
7. Низкая разборчивость звука, отсутствует цифровое подавление помех.

 
SamwaДата: Вторник, 15.06.2010, 23:48 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну діло таке, чи TK K 4AT чи Kenwood TH-K4AT MAX все залежить від наявності фінансів.
Quote
Нет функции VOX, автоматическое включение на передачу от голоса.
імхо сумнівний недостаток. всерівно ніхто ним не користуєтсья, крім того наскільки мені відомо він таки є.
Quote
Слабый и тяжелый аккумулятор маленькой ёмкости.
тут як повезе. базовий акум іде 1700 мач (вистачає на 15 годин інтенсивних розмов), але все залежить від китайського рендома. Крім того акуми міняються.
Quote
Медленное сканирование каналов.
якщо не збираєшся виловлювати якусь окрему частоту на предмет прослушки, то цю функцію ніколи і юзати не будеш, на грі дають канал/частоту і все (хіба в радіовійнах гратись в радістку "Кет")
Quote
Боится ударов, падений, низких температур.
тут більше залежить від прокачки скіла "удача" у власника smile
Quote
Нет цифровых субтонов, нет возможности совмещения с современными рациями.
Ну це вже загон, в мідлендах взагалі всього 22 канала, які вообще міняти не можна, і нічого люди бігають.
Quote
Не действует кнопка управления подсветкой, труднее управлять рации в условиях темноты.
Хз, куплю, побачим smile
Quote
Низкая разборчивость звука, отсутствует цифровое подавление помех.
Тут погоджуюсь цієї фішки немає, але на форумах народ пише що опять такі ніхто нею не користується (якщо вона є)

від себе добавлю, що до недоліків можна ще віднести наступні позиції:
1. відсутній вібровизов (критично лише при відсутності гарнітури)
2. відсутні мелодії які симулють візг свиней в період спарювання (пічаль sad )
3. сумнівна можливість використання цієї моделі в режимі рядіоняні. (в мене вже є цифрова радіоняння так що мені цей пункт пофігу tongue
4. неможливість оперативної заміни батареї на православний дюрасел (хоча при середніх 15 годинах роботи від акума, кому воно надо?).

Вообщем я вважаю що рація доволі цікава (вообще то вона вважається класікою), і мабуть скоріше за все її буду замовляти + ще гарнітуру з кнопкою для пальця руки (15 у.е.).

 
sharperДата: Среда, 16.06.2010, 17:23 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
окрема подяка п.Шарперу за несвідому підказку

чуєш, несвідому підсказку =) памятається, хтось заявляв шо робота однієї рації в кількох діапазонах в нашому всесвіті взагалі неможлива =)

Quote (Samwa)
Вообщем я вважаю що рація доволі цікава (вообще то вона вважається класікою), і мабуть скоріше за все її буду замовляти + ще гарнітуру з кнопкою для пальця руки (15 у.е.).

да, по ходу самий трушний варіант, і по-любасу брати з гарнітурою. маякни, як будеш брати, то замовлю і собі штуку


Сообщение отредактировал sharper - Среда, 16.06.2010, 17:24
 
WolfДата: Понедельник, 12.07.2010, 21:25 | Сообщение # 18
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Так народ ну так, что там с рациями???
Какие брать? Уже руки чешуться smile Хочу до большой игры взять, а то опять придется слушать как некоторые кадры ищут всяких мультиков bangin censored
 
SamwaДата: Понедельник, 12.07.2010, 22:33 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Особисто я б радив брати
Kenwood TH-K4AT
Думаю мене підтримає також Ігор (ну принаймні ми з ним вроді як вирішили при наявності фінансів брати саме такі моделі).
даби по стопіцот разів не описувати всі "за" цієї рації раджу просто самому погуглити відзиви і т.д.
скажу лише одне, з цією рацією можна на всі ігри їхати і не паритись про сумісність і т.д. + потужність буде набагато більша ніж у всяких мідлендів+можна самостійно зробити "звичайний" акум на пальчикових елементах живлення (це якщо назвати наявність базової нестандартної батареї мінусом).
купити можна або за 480 грн в одного з страйкболістів (він їх возить під замовлення) або таку як пропонує Жека тут
 
WolfДата: Понедельник, 12.07.2010, 23:15 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
По подробнее плиз про "пид замовлння"
На 100 грн дешевле это существенно. Контакты, условия, сроки гарантии в конце-концов...
 
Форум » Экипировка » Снаряжение » Рації (Комунікація і все що з нею повязано)
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz