Пятница, 29.03.2024, 07:11
M-Force
Главная | Рації - Страница 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Форум » Экипировка » Снаряжение » Рації (Комунікація і все що з нею повязано)
Рації
sharperДата: Вторник, 13.07.2010, 18:25 | Сообщение # 21
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
да, енді, давай інфу =) я також до нашої наступної гри хочу взяти.
 
SamwaДата: Вторник, 13.07.2010, 23:02 | Сообщение # 22
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Не дам smile
Пропоную взяти одразу тоді 3 штуки, можливо нам зроблять знижку.
Однак з останньої розмови з продавцем, я зрозумів що він сам не знає яка йому партія прийде, я вже не пригадую відмінності, тра гуглити (там відмінність вроді в одній літері, але технічно вони відрізняються теж). Кстаті, якщо брати в Азазеля, то 480 це без гарнітури, гарнітура ще 15 у.е. (ну з виносною кнопкою на палець).
Контакт продавця (аська) 47нуль896424 (звати Єгор).
Короче, будете замолят, дайте знати, зробимо разом замовлення.
 
sharperДата: Среда, 14.07.2010, 17:30 | Сообщение # 23
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Короче, будете замолят, дайте знати, зробимо разом замовлення.

я планую робити замовлення до кінця тижня.
 
SamwaДата: Среда, 14.07.2010, 21:09 | Сообщение # 24
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
я планую робити замовлення до кінця тижня.

то як ми будемо це робити? кожен замовляє чи хтось один централізовано замовляє скільки нам тра, а гроші скидаємо кожен самостійно на виставлений рахунок? (тра ще в Жеки уточнити чи він з нами).
 
sharperДата: Среда, 14.07.2010, 21:12 | Сообщение # 25
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
хтось один централізовано замовляє скільки нам тра, а гроші скидаємо кожен самостійно на виставлений рахунок

норм варіант. тіки тре точно визначитися що ми берем - всі буковки в моделі і т.д.
 
WolfДата: Среда, 14.07.2010, 21:32 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Если рация "пустая" то я пас. Лучше переплатить 100 грн, но взять с зарядкой, гарнитурой, кнопкой и т.п.
Мое условие - полный комплект!
 
sharperДата: Четверг, 15.07.2010, 13:33 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
сли рация "пустая" то я пас.

там в комплекті йде зарядка і здається кнопка. гарнітуру тре докупляти окремо. енді мав дзвонити чуваку сьогодні-завтра, і ці питання з"ясувати
 
SamwaДата: Четверг, 15.07.2010, 13:39 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Тепер саме цікаве, нам ці рації можуть привезти по ціні 480 грн за штуку! (60 у.е.)
В комплект поставки Kenwood TK-K4AT входят: аккумулятор, зарядное устройство, антенна, клипса, инструкция.

Читати розучились геть?
 
sharperДата: Четверг, 15.07.2010, 13:43 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
ну й гуд, мене це влаштовує.
 
WolfДата: Четверг, 15.07.2010, 20:15 | Сообщение # 30
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
А меня нет sad
Поисчу мож че нарою
 
SamwaДата: Четверг, 15.07.2010, 21:57 | Сообщение # 31
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
А меня нет
Поисчу мож че нарою

а можна детальніше? що саме тебе не влаштовує в цій комплектації? відсутність гарнітури за 10 грн? яка нах нікому і даром не потрібна? ну бери тоді на штурмі, там якраз з цією гарнітурою і продається, тільки на 100 грн дорожче smile
ще можеш взяти тут ціна смішна. 110 у.е. за те саме що нам пропонують за 60.
Ну короче Дімон, ти ж казав що не хочеш бути як всі "детдомовскіє", а тому вперед wink
 
sharperДата: Пятница, 16.07.2010, 12:07 | Сообщение # 32
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Ну короче Дімон, ти ж казав що не хочеш бути як всі "детдомовскіє", а тому вперед

ну таке, кожен має право мати право - хтось хоче переплатити, але взяти все зразу в комплекті, комусь не западло докупити. саме смішно, що докуповувати те саме що йде в комплекті може бути дешевше. а реально трушні штуки в комплекті навряд чи йдуть (навушник-телефон, напр, який не просто в вухо втикається і мікрофон десь на пузі на проводі болтається, а надягається на голову і мікрофон жорстко винесений до рота), тобто докуповувати їх все одно доведеться.
з.і. ця ціна на рацію сама дешева, яку ми знайшли


Сообщение отредактировал sharper - Пятница, 16.07.2010, 12:15
 
WolfДата: Пятница, 16.07.2010, 12:41 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Поскольку вы позволяете себе немного резковатый и даже местами надменный тон, отвечу вам в таком же духе: флаг вам в руки!!! tongue
 
sharperДата: Пятница, 16.07.2010, 13:33 | Сообщение # 34
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
да ладно тобі, якщо ми ще раніше на етапі вибору назви команди не посралися, то вже не посремся =)
короч берем собі рації, і до них самі прості гарнітури. як виявилося, більш-менш серйозні коштують 30-40 бачей плюс, так що почекає.
 
SamwaДата: Пятница, 16.07.2010, 16:27 | Сообщение # 35
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
да ладно тобі, якщо ми ще раніше на етапі вибору назви команди не посралися, то вже не посремся =)

ще попереду етап вибору логотипа команди wink
а якщо серйозно, то думаю тут підстав ображатись не має, ми не в тих відносинах щоб на "ВИ" і цяцькатись, крім того ніде вроді по тексту "жорстких" діалогів і немає, так що смайл енд хев фан wink
 
sharperДата: Пятница, 16.07.2010, 21:04 | Сообщение # 36
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
а якщо серйозно, то думаю тут підстав ображатись не має, ми не в тих відносинах щоб на "ВИ" і цяцькатись

во, енді сказав, як відрізав biggrin . зважаючи через що ми разом пройшли, і через що ще "предстоїть" пройти, то я скажу - хто як хоче, а в нас з енді на наступну гру вже будуть рації cool
з.і. тьху-тьху-тьху шоб не зглазить
 
WolfДата: Пятница, 16.07.2010, 23:07 | Сообщение # 37
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
ще попереду етап вибору логотипа команди

Ну тут как-то так все спокойно и с разгона соласились с моим прототипом, что я в ахуе был от этого факта как самого по себе. Короч художник уже работает над образом wink
Если кому не нрацца - до побачення! Будет как будет. Дергать я его не буду постоянно. Да и тут нужен здравый минимализм имхо.
Короче эту проблемы мы преодолели smile

Quote (sharper)
а в нас з енді на наступну гру вже будуть рації

Давайте двайте. Мы подождем, посмотрим, оценим, послушаем ваши отзывы. А там видно будет. На то мы и экспериментируем с разными весчами и производителями. (кажется я это уже говорил).

 
SamwaДата: Суббота, 17.07.2010, 01:19 | Сообщение # 38
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
Короче эту проблемы мы преодолели

я скромно промовчу про те що Жека нещодавно закидав ідею щодо зміни назви команди wink
Quote (Wolf)
Мы подождем, посмотрим, оценим, послушаем ваши отзывы.

чекайте, не питання. Тільки врахуйте що воно якогось біса дорожчає постійно.
Перший приклад розргузка, другий буде рація, в цього чувака вони вже по 500+ грн. а ми моглиб взяти 4 штуки по 450 грн...а решту 50 грн потратити на базову гарнітуру (бо думаю боумени і прочі кошерні речі по 40 у.е. брати зі старту ні разу не бігавши з раціями сенсу немає). Але ж ми
Quote (Wolf)
экспериментируем с разными весчами и производителями

а тому доводиться викручуватись кожному індивідуально, а не командно, що як на мене не зовсім гарно, але то моє імхо (добре що хоч з Ігорем в нас повне розуміння і практично однаковий підхід до таких речей . beer )
 
WolfДата: Суббота, 17.07.2010, 22:26 | Сообщение # 39
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
я скромно промовчу про те що Жека нещодавно закидав ідею щодо зміни назви команди

не знаю про это, но вопрос заранее будет отклонен поскольку мы уже стартанули с этим названием и метания в разные стороны только покажут нашу "командность"

Quote (Samwa)
воно якогось біса дорожчає постійно

Это нормально. В условиях Украины тем более. Все хотят жить лучше, хотят зарабатывать больше, кушать лучше отдыхать подальше, вот и ползут цены вверх. Это экономическая ситуация. Ничего не поделаешь. Все течет, все меняется, появляются новые идеи, новые модели...

Quote (Samwa)
ні разу не бігавши з раціями сенсу немає

Согласен, поскольку первый раз будет трудно с рациями. Нужно будет привыкнуть, что в одном ухе постоянно будет кто-то трепаться, а еще + если все настроятся на одну частоту, то будут слышать всё. Особенно важной будет информация о местонахождении Мультика которого вы и в глаза не видели никогда и после дцататого раза его вызова в эфире уже никогда не захотите видеть smile

Quote (Samwa)
а тому доводиться викручуватись кожному індивідуально, а не командно, що як на мене не зовсім гарно

Помниться это вы начали этот абзац в истории нашей команды. Достаточно почитать переписку в гмейле, что б освежить память о том, кто что покупал и как выражался на счет командного одобрения этих самых вещей. Яркий пример берцы и ремни.
Да многие вещи сугубо индивидуальны и главное выдержать направление команды а не братть скопом то, что уже поспехом взяли другие и это вдруг резко стало командным. Есть одинаковые вещи которые выпускаются разными фирмами и тут уж предпочтение индивидуально.

Quote (Samwa)
з Ігорем в нас повне розуміння і практично однаковий підхід до таких речей

Это чувствуется за версту потому вы и работаете в паре wink Да и к тому же вы и торопитесь со многим тоже не в пример одинаково. Я предпочитаю немного обождать, дабы не спрашивать потом какого еще цвета есть ремни ЛЦ-2 потому как только после покупки разгруза выяснилось, что Жека был прав, говоря не брать оливу, потому, что не смотриццо. Но вы же команда "итить-колотить" © by Sharper

Никого не хотел обидеть, но описал ситуацию со стороны. Вы с Игорьком отлично понимаете друг друга? Ну и гуд; вот вам и готовое звено в команде. Вас устраивают одинаковые вещи и взгляды на них? Отлично! Покупайте и пользуйтесь на здоровье. Выдержано в командном стиле??? Если да то че вы нам тут закидываете? Все нормально - работайте дальше или мы будем членомеряться кто что выгоднее купил и кошернее???

 
SamwaДата: Четверг, 22.07.2010, 15:10 | Сообщение # 40
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Уря товаріщі, прийшов Kenwood TH-K4AT MAX з гарнітурою smile
Поки що вроді працює, ну принамйні шипить smile спроба законектити професійну рацію спецслужб охорони які є в нас на роботі з моєю результату не дали smile але це і не дивно, в них там свої замутки, і якби кожен турист з рацією за 500 грн міг слухати їхні частоти...було б дуже весело.

Добавлено (22.07.2010, 14:44)
---------------------------------------------
Вже після покупки рації знайшов один цікавий сайт:
http://www.radioprofi.com
в них є такіж кенвуди які ми взяли з Ігорем, але на літієвій батареї і з гарнітурою, ціна 65 у.е. спробуйте в них їх замовити якщо є бажання, базовий кенвуд там коштує взагалі 50 у.е.

Добавлено (22.07.2010, 15:10)
---------------------------------------------
Думаю всім знадобиться ось ця стаття:
http://war.mk.ua/forum/showthread.php?t=619

 
Форум » Экипировка » Снаряжение » Рації (Комунікація і все що з нею повязано)
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz