Пятница, 29.03.2024, 00:13
M-Force
Главная | Белый след (кокаиновые хроники) - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общий форум » Игры » Белый след (кокаиновые хроники) (г.Ровно, с.Любомирка, 21-22 августа 2010 г.)
Белый след (кокаиновые хроники)
SamwaДата: Вторник, 24.08.2010, 22:08 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Суть ігри тут: http://www.airsoft.rovno.ua/forum/10-724-1

Коротко про гру.
Перша в Рівному нічна гра. Вірніше гра проходила з суботи на неділю, з продовженням в неділю з 10.00 до 15.00.
Екшн з елементами ролплею.
Ворогуючі сторони:
Два наркокартелі, які таскають "вещества" на "ринок" з метою отримати профіт. Попутно воюють між собою.
Федеральні війська, завдання яких собсно "грабіть коровани" читай нести демократію і знищувати всяку гадость. (хоча за умєрєну плату можуть і закрити очі на деякі моменти wink

Я не буду детально акцентувати увагу на самій грі, бо мені вдалось взяти участь лише в недільній грі, а тому всіх плюшок які були під час нічної гри не дісталось sad
Гра тим не менше була дуже цікав і драйвова, за що оранізаторам подяка
Якщо не буду писати про гру, то виникає резонне запитання, про що ж я тут писати буду? smile Відповідаю, писати буду про свій еквіп cool

Окуляри. ESS ICE (ще раз дякую камрадам за сій чудний подарунок!)
Річ мегатру! Особливо димчаста лінза на денній грі під палючим сонцем. В першому ж контакті зловив кулю лівим оком. Аж айкнув від здивування. На окулярах жодного сліду.

Гідра. кЕтай. Як я грав весь цей час без гідри?!?!?1111
Залив 1.5 літри води (пізно згадав що забув купити воду, а тому довелось купувати на заправці те що було, а було лише 1.5 літра негазованої столової води з-під прилавку (читай теплої). За весь час гри, а це майже 5+ годин під палючим недільним сонцем на відкритій місцевості з доволі складним ландшафтом, я не один раз радів що маю за плечима, хоч і трохи теплувату, але все жтаки воду. Пив скільки хотів і коли хотів не переживаючи за те, що вона закінчиться (до бази як не як 1.5 км пішки). Присмаку доречі вода не змінила, незважаючи на дешевий кЕтай. Звичайно залишати воду на декілька суток в закритій медузі не варто, да і мити її потрібно перед грою і після гри (+ сушити), але це стосується також і "фірмових" рече. Є правда один недолік в гідрі. Яякщо раніше я брязчав шарами то тепер мене можна було мабуть впізнати по характерному хлюпотінню :D. Незнаю чи це особливість китаських дівайсів чи це "фіча" медуз, чи я що криво зробив. Правда заспокоює факт, що в одного бійця теж був кемелбек (походу оригінальний) так він теж говорив що в нього булькає при активному русі, так що є повод для роздумів. Ах да, вода нагріваєтся, тра шось думати про термоізоляцію.

Шквалівські підсумки. Сумку для сброса магазинів я оцінив. Дуже класна річ.
Розкажу трохи детальніше. Сценарій та правила гри передбачали, що люди будуть обмежені в кількості амуніції. Один бункер, або скільки влізе механ. Перезарядка лише на мертвяку.
Саме на цій грі я відчув наскільки полегшує життя такий підсумок. Кинув собі пустий магазин в мішок, дістав новий і погнав далі. (доречі зробив собі магпули з ремінної лєнти на магазини, полегшують життя в рази). Доречі, правила з обмежнням амуніції додають "пікантності" та реалізму, оцінив. Любителів "мусорити" шарами спіткав лютий батхарт smile
Підсумок під рацію теж непоганий. Повісив його біля адмін підсумка, антену засунув під плечевий демпфер (ну ті штуки на ліпучках що ідуть в наших розгрузах). Результатом задоволений.

Нашивки. Якщо ще нашивки на велкро пригодились (пришив собі одну на спину, точніше на гідру, при нагоді скину фотки), то нашивки на камуфляжі крім підняття ЧСВ до овер 9000 нічого більше не дали (бо їх було тупо не видно під розгрузом smile Але тим не менше, даволєн як слон, що вони є! Ще раз велика подяка камраду Асмодіану booze (ну і дружині за виконанну роботу по пришиванню smile

собсно усьо. Привод цього разу не підвів, відстріляв порядка 500+ шарів, пальот нормальний. Доречі на днях планую суттєвий апгрейд, але відпишусь вже після нього wink

Сообщение отредактировал Samwa - Вторник, 24.08.2010, 22:15
 
WolfДата: Среда, 25.08.2010, 21:10 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Доречі на днях планую суттєвий апгрейд, але відпишусь вже після нього

О! Ждем-ссс! Интересно-интересно...

З.Ы. И спасибо за обзор эквипа в реальных условиях. Было интересно узнать икспириенс (хотя кроме гидры все знакомо уже smile )

 
Форум » Общий форум » Игры » Белый след (кокаиновые хроники) (г.Ровно, с.Любомирка, 21-22 августа 2010 г.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz