Пятница, 29.03.2024, 08:56
M-Force
Главная | Китайский Fenix - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Экипировка » Снаряжение » Китайский Fenix (Тактические фонари)
Китайский Fenix
SamwaДата: Четверг, 14.04.2011, 22:20 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Бажання придбати компактного, а головне потужного та не дорогого ліхтарика було давно, але лише нещодавно це бажання втілилось в реальність.

Забивши в гугл критерії для пошуку, останній одразу видав результат - Фенікс. Почитавши огляди, відео, характеристики, я зрозумів, що якщо і є кращі ліхтарі то тільки в майбутньому. Не сприймайте за рекламу, але реально ця фірма випускає надзвичайно хороші ліхтарі, одне але, коштують вони теж пристойно. Найпростіша туристична версія на Cree світлодиоді устарівшого зразку коштує більше 400 грн.
І тут мені згадався один китайський сайт smile полазивши трохи по ньому, а ще почитавши купу форумів, знайшов ось такий вот дівайс

Модель мені сподобалась як по дизайну так і по тех.характеристиках, а саме: можливість фокусувати світловий потік, подвійне джерело живлення (як літієві батарейки так і звичайні "мізичики") - "лямпочка" CREE Q5 (походу останній піск нанотехнологій).

Короче, зареєструвався я на цьому шайтансайті, отримав ще 5% знижки та зробив замовлення 04.04.11. Довго чекати не довелось, вже 14.04.11 мене вдома чекала бандеролька в стандартному жовтому пакеті.

Знайшовши вдома 3 пальчикових батарейки типу ААА, я з замиранням ввімкнув це китайське чудо. Враження? А..УЄТЬ! чесно, без перебільшення! Сміливості глянути внутро ввімкненого ліхтарика не вистачило. Світло настільки яскраве що його описати словами просто не можливо, це треба бачти. Такого від китайців я не очікував.

Окремо скажу про стробоскоп. Коли на тебе направляють цей ліхтарик в режимі стробоскопа, реально хочеться "взять і у..бать" Страшне як дезоорієнтує. (Думаю на Вульфенштейні можна лякати нубів до свинячого візгу smile )

Одним словом мастхев ліхтарик для будь-яких цілей. В хозяйстві пригодиться полюбому (функція зуму дозволяє його використовувати в діапазоні від "потолочного світильника" до прожектора з дальністю на 100 метрів).

з недоліків, не підійшов до ось такого кріплення

Далі пару ріл фоток:


Прикрепления: 1246878.jpg (93.1 Kb) · 5674338.jpg (96.1 Kb) · 8695015.jpg (47.8 Kb)


Сообщение отредактировал Samwa - Четверг, 14.04.2011, 22:21
 
sharperДата: Пятница, 15.04.2011, 11:28 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
круть! тре буде собі взяти. але тоді питання про кріплення - треба найти таке, яке підійде, щоб на РІС повісити
 
WolfДата: Пятница, 15.04.2011, 21:31 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
я к фениксу тоже присматриваюсь давно... возможно до вульфика и возьму
 
AsmodianДата: Пятница, 15.04.2011, 23:15 | Сообщение # 4
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Молодець! кльовий ліхтар! Думаю і собі такий взяти!

Да, я вже давно знайшов подібний (скоріш за все це він і є), про що вам давно вже казав, просто до цього ніхто особливо ліхтарями не цікавився, а потужний ліхтар за невеликі гроші - це кошерно. Тим більше Вульфнштейн на носі...

Тут є вся інфа... Я як побачив ліхтар Енді одразу згадав що десь я такий вже бачив smile

Quote
В НАЛИЧИИ НЕСКОЛЬКО ВИДОВ этих чудо-фонарей. Отличаются типом источника питания, мощностью, формой светового пятна из-за того, что в них использованы разные светодиоды. А так по сути - одинаковые. Каждый из них однозначно хорош и своих денег стоит.
Варианты:
7 Ватт - 99 грн
9 Ватт - 119 грн
15 Ватт - 149 грн
25 Ватт - 169 грн
на 18650 от 159 грн в зависимости от комплектации

А нарахунок кріплень на привод ліхтарів, у цього ж продавця є те про що я теж давно вам казав... Коштує всього 29 грн.

Також для цього ліхтаря є подовжувач корпуса вартістю 29 грн...

Прикрепления: 0892102.jpg (63.5 Kb) · 4740897.jpg (51.2 Kb) · 3898551.jpg (77.5 Kb)
 
SamwaДата: Пятница, 15.04.2011, 23:42 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Asmodian)
А нарахунок кріплень на привод ліхтарів, у цього ж продавця є те про що я теж давно вам казав... Коштує всього 29 грн.

Жека воно коштує всього 16 грн smile але якщо тобі так кортить купити в того чувака, то купи краще в мене, я тобі його продам по спеціальній ціні, 28,99 грн smile а якщо серйозно, то не спішіть купувати незрозуміло в кого і щей переплачувати, краще зверніться до мене.

2 Вульф, ти крут, Фенікс річ зачетна, але я відверто смислу стільки віддавати за ліхтарик не бачу. імхо.

 
AsmodianДата: Пятница, 15.04.2011, 23:58 | Сообщение # 6
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
не спішіть купувати незрозуміло в кого і щей переплачувати, краще зверніться до мене.

Ну нарахунок переплати по кріпленню, то там не така сума, про яку треба переживати... А по ліхтарю ще треба подумати... Якщо всі будуть замовляти то можно зробити спільне замовлення...
 
WolfДата: Суббота, 16.04.2011, 00:14 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
2 Вульф, ти крут, Фенікс річ зачетна, але я відверто смислу стільки віддавати за ліхтарик не бачу. імхо.

мне просто нужен фонарик в хозяйстве smile
Поскольку назрела проблема фонарика, компактного и долгосветящего. Уже постепенно вырисовались требования к нему и характеристики smile Но в требования были внесены незначительные изменения, что б можно было и на страйк его таскать тоже!
ВотЪ

З.Ы. Просто говна покупать не хочется, уже гора этих фонариков лежит и все ниже плинтуса по характеристикам или уже старые, или громоздкие или не отвечают конкурсным требованиям smile

 
AsmodianДата: Суббота, 16.04.2011, 00:28 | Сообщение # 8
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote
Короче имхо серебро - понты

сказал Димон, покупая Феникс :)))
 
AsmodianДата: Суббота, 30.04.2011, 16:52 | Сообщение # 9
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Вобщем, порывшись в куче форумов, пообщавшись с знакомыми пришел к выводу что Fenix есть гуд и взгляд надо останавливать именно на нем...

Последние линейки тактических фонарей выдают от 334 до 468 люмен... Что реально впечатляет...

ЗЫ: Энди не написал, но я нарыл что его фонарь чесно выдает 220 люмен.

 
AsmodianДата: Вторник, 03.05.2011, 00:13 | Сообщение # 10
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
 
WolfДата: Суббота, 07.05.2011, 21:43 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
хе-хе... кто там гнал на меня, чтоя беру се феникс??? wink
 
AsmodianДата: Воскресенье, 08.05.2011, 22:14 | Сообщение # 12
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Из Китая однозначно Феникс. Из США - Сурфаер, Ультрафаер ит.д. Сейчас американцы рулят как в классе ксенонов, так и в галогенах. Но Феникс - отличный ответ Китая, который фактически ни в чем не уступает. Да и смысл платить больше за то, что работает если аналогично или даже хуже...
 
sharperДата: Пятница, 27.05.2011, 11:08 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
прийшов і мій хвонарік. всунув батарейки - вроді світить =)
чекаю поки акуми прийдуть і зарядка, і тоді вже буду десь нормально тестити
 
Форум » Экипировка » Снаряжение » Китайский Fenix (Тактические фонари)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz