Пятница, 29.03.2024, 13:00
M-Force
Главная | Проект PS3 - Страница 6 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Проект PS3 (Мой консольный экспириенс)
Проект PS3
sharperДата: Вторник, 25.12.2012, 22:30 | Сообщение # 101
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Samwa)
а от це тра було сфоткать

наступного разу сфотаю. після нового року полюбом візьму ще раз собі бокс щоб гіарз ов вор 3 пройти, ну і на хало 4 все ж таки подивитися. я тобі так скажу, давно вже не грав за геймпадом в шутери (да й до того не так часто доводилося, фактично один анчартед), то на старті з гіарз ов вор були чуть проблеми (довго цілився, і херовенько так попадав). але ближче до середини вже навіть худо-бєдно вдавалися хедшоти зі снайперки. вірю що й хало можна подужати, особливо якщо не випендрюватися і взяти ізі, де як пишуть розробники "the game plays itself". мені цікаво що в ній знайшли мільйони людей (і якби там тіки мультик був, то все ясно, з приводу кол ов дюті в мене якраз питань нема, але там же цей мастер чіф - культовий персонаж, і купа драми і всього такого).

я кстаті гов 2 прохдив на ізі. перший мабуть випадок в мене коли я прям стартую гру на ізі ))) часу було мало, і витрачати його на повторні забіги по коридорам не дуже хотілось. разом з тим, я отримав таки кайф від гри, навіть від стрільби. я вже аж за собою спостерігав, якби запустив на пк ізі - було би занадто легко, ніякого челенджу. а тут челендж є, прицілится з того грьобаного револьвера і таки попасти, тільки що в процесі цього всього тебе не вбивають кожних 5 сек і не тре починати перепроходити 10 останніх хвилин заново (чекпоінти рідше зустрічаються, ніж хотілось би).
 
AsmodianДата: Четверг, 27.12.2012, 10:52 | Сообщение # 102
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цікавий момент. Диски офіційні коштують приблизно однаково. Але для Х-Бокса продаються якісь цікаві диски з вартістю 30-40 грн. Ті ігри якось там підключаються черз інтернет. Для плойки подібного варіанта не зустрічав. Сам Бокс коштує десь на третину дешевше плойки, ігри ті самі всі окрім декількох "своїх". Сказали що джойстик це індивідуальний момент, але в цілому Боксівський наче дещо зручніший.
Чекаю від вас так би мовити ще експірієнсу. Хочеться почути що там і як.
 
sharperДата: Четверг, 27.12.2012, 14:51 | Сообщение # 103
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Asmodian)
Але для Х-Бокса продаються якісь цікаві диски з вартістю 30-40 грн

ага, є такі. як тре буде, зможу дістати тобі зі знижкою 50%, в мене там прямі виходи на них є, це диски видавництва "торрент едішн" ))))))))))) єдине що для їх запуску тре трохи анально згвалтувати консольку, і якраз після того в інтернет не раджу виходити, бо х-бокс магічним чином перетвориться на тикву (буде навіть заблоковано жорсткий диск).

сам бокс коштує приблизно стільки ж, скільки й плойка, про третину це ти хіба на б.у. бокси дивився. сама дешева пс3 буде в районі 2200, а бокс - 2400.
http://hotline.ua/computer/igrovye-pristavki/2875-2894-2896-2883/
http://pspland.com.ua

більше експірієнсу в найближчий час не буде, чекай вже після нового року як я візьмусь за гіарз ов вор 3.


Сообщение отредактировал sharper - Четверг, 27.12.2012, 14:51
 
SamwaДата: Четверг, 27.12.2012, 21:15 | Сообщение # 104
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я взяв би хбокс лише заради кінекта, порозважати домашніх і малого. Ну ще кажуть що кросплатформери на ній краще ідуть, але я хз. Важких ігор по типу гта4 і скайріма не грав на пс3, тому нічого сказати не можу (ну рдр вроді іде норм, але кажуть що на іксящику текстури кращі, але знову ж таки, сам не бачив).
крім того, вроді як в Україні іксбокс офіційно не постачається...але тут діло таке, в мене пс3 теж сіра =))


Сообщение отредактировал Samwa - Четверг, 27.12.2012, 21:17
 
AsmodianДата: Вторник, 08.01.2013, 13:28 | Сообщение # 105
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Зось заглохла тема...
Хлопці, пишіть хоч якісь обзори. Про улюблені ігри, про враження.
 
sharperДата: Вторник, 08.01.2013, 14:25 | Сообщение # 106
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
да, дімон батькович, свята закінчились )))) шо там, як дарк соулз поживає? чи така "попаболь" що навіть аж писати не можеш? :DDDDDDD
 
AsmodianДата: Вторник, 08.01.2013, 16:31 | Сообщение # 107
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Нові пс3 йдуть з 500гб вінтом. Щось багацько...
 
SamwaДата: Вторник, 08.01.2013, 21:07 | Сообщение # 108
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (sharper)
да, дімон батькович, свята закінчились )))) шо там, як дарк соулз поживає? чи така "попаболь" що навіть аж писати не можеш? :DDDDDDD

а ще Дімон не виконує умови "домовленості", я хоч і пив тоді бєхєровку, але істотні умови договору помню deal

Цитата (Asmodian)
Нові пс3 йдуть з 500гб вінтом. Щось багацько...

якщо дозволяє бюджет, бери стільки, скільки дозволяє =) тут як і всюди, більше=краще, як мінімум для ЧСВ biggrin
 
AsmodianДата: Вторник, 08.01.2013, 22:34 | Сообщение # 109
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Почав ознайомлення з пс3 з Анчартед... Хочеться опробувати 3й в 3д, але довелося починати з першого...
Графіка старувата і не дуже любиме стрибання і лазання в стилі Лари Крофт, але антуражненько і зацікавила гра.
 
sharperДата: Вторник, 08.01.2013, 22:57 | Сообщение # 110
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Samwa)
а ще Дімон не виконує умови "домовленості", я хоч і пив тоді бєхєровку, але істотні умови договору помню

такі да (((( і свята вже пройшли...
 
AsmodianДата: Вторник, 08.01.2013, 23:32 | Сообщение # 111
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Я уже было раслабился в самолете. Думал быстро игра закончилась. Фиг там, подбили :)))
 
SamwaДата: Среда, 09.01.2013, 00:35 | Сообщение # 112
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Asmodian)
Почав ознайомлення з пс3 з Анчартед... Хочеться опробувати 3й в 3д, але довелося починати з першого...

тебе вже можна привітати з покупкою? чи як?
 
AsmodianДата: Среда, 09.01.2013, 01:12 | Сообщение # 113
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
В игре напрягает обилие соперников, которые ныкаются за камнями и отсутствие мышки... Парит что целишся в выставленную из-за камня голову, а лупит куда-то в камень... Шутеры на приставках - зло :((( хочется потестить мышку на пс3 и какой-нить Кризис 3...
 
AsmodianДата: Среда, 09.01.2013, 01:20 | Сообщение # 114
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Енді, поки що з арендою :)))
 
SamwaДата: Среда, 09.01.2013, 01:21 | Сообщение # 115
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Asmodian)
хочется потестить мышку на пс3 и какой-нить Кризис 3...

не хочеш с...ать, не мучай ...опу, є таке народне прислівя =)
відверто раджу взяти собі ноут нормальний (я був реально вражений ціновою політикою на сучасні ігрові ноути) і не мороч голову собі з вибором консолі під шутери, повір воно того не варте, і ті ж рішення приколхозити мишку і клаву до консолі ні до чого путнього не приведуть.
Ну або чекай нових рішень від вальв де вони будуть робити акцент на "ПК консоль, лол).
Повір це не порада яку вибрати консоль, це здоровий глузд, тих 300 у.е. що маєш потратити на консоль на якій тебе не пре графон і керування краще вкласти в ноут.
 
AsmodianДата: Среда, 09.01.2013, 21:39 | Сообщение # 116
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Можна подумати тобі приставка всім подобається. Там багато недоліків.
Але в цілому прикольна штука. Подобається гратися лежачи на дивані і попиваючи пиво. Сподіваюсь дружина не буде дуде проти :))
Доречі, Анчартед 3 нормально йде в 3д. Якраз граємось
 
sharperДата: Четверг, 10.01.2013, 11:21 | Сообщение # 117
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
багато недоліків кажеш? що я можу назвати, це те що ігри, в середньому, чуть дорожчі ніж на пк, і під час апдейтів прошивки і установки патчів юзати консоль не можна. а так все, графон, засоби керування, ігри, і все решта - дуже навіть ок.
 
AsmodianДата: Воскресенье, 13.01.2013, 11:35 | Сообщение # 118
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну як це трохи дорожчі?
При стандартноукраїнському підході - на ПК всі ігри безкоштовні і граються на безкоштовних серверах.
Ще харить, що під час закачки гри закачка може обірватись і почати качатись заново... Втф???

Взагалі, приставка доставляє! Найцікавіше в ній - ігри з кимось: мк, гонки, спорт...
Проходилки потребують багацько часу. Хоча і вони цікаві.
Бачив девайси для обох консолей, що дозволяють грати в шутери на клаві і миші. Я довольний smile
 
WolfДата: Воскресенье, 13.01.2013, 11:43 | Сообщение # 119
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Хе-хе... все таки Игорек не зря привозил приставку... одного чела он присадил на этот девайс... не того кому давал на 2 месяца, а совершенно проходящего мимо Жеку smile
 
AsmodianДата: Воскресенье, 13.01.2013, 23:52 | Сообщение # 120
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Прикрепления: 4907752.jpg (96.1 Kb)
 
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Проект PS3 (Мой консольный экспириенс)
  • Страница 6 из 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz