Пятница, 29.03.2024, 04:30
M-Force
Главная | Проект PS3 - Страница 5 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Проект PS3 (Мой консольный экспириенс)
Проект PS3
sharperДата: Понедельник, 17.12.2012, 16:28 | Сообщение # 81
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
дмитро батькович, ну що там? як тобі дарк соулз, файнал фентезі, енслейвд врешті решт? розказуй давай )))

Добавлено (17.12.2012, 16:28)
---------------------------------------------
после сегодняшней нашей с Энди переписки по почте, не смог удержаться )))) это специально в свете дискуссий об удобстве использования устройств:

Quote
Тобі не зрозуміти як я заібався включати одним пультом плазму, другим ресівер, вибирати з якого пристрою брати сигнал, потім ще тра пс3 включити, а якщо малий захоче мультики, то тра ще інший пульт на медіа плеєр, а значить тра взять пульт від тв, вибрати інший вхід, потім взяти пульт від ресівера, а якщо наташа захоче подивитись ефір, то тра ще пульт від тв тюнера, тоді тра взяти пульт від тв.......АААААААААА сцуко як це мене харило!!!
 
WolfДата: Понедельник, 17.12.2012, 16:46 | Сообщение # 82
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну сама система домашнего ТВцентра не очень продумана, можно было бы и упростить что-то, что-то по другому подключить, но... я вижу в этом лишь один нюанс: ПС3 только подливала масла в огонь этого гемора, как очередной девайс, который нужно включать smile

По поводу игр...
Так уж сложились обстоятельства, что теперь я играю оооооочень редко. В основном из-за того, что снимаю квартиру, а на съемную квартиру на первом этаже с хлипенькими дверями и хз какими хозяевами, тащить чужую приставку я опасаюсь.
Потому с времен последнего теста я играл всего два раза по пару часов.
Очень надеюсь, что смогу пройти основные вещи за зимние каникулы, которые у меня начинаются с 24 числа (я дома до Рождества).

Из поигранного пока только Энслейвд... после него Энчартед это просто суууууупер!!! Хотя что-то в этой игре есть... Поначалу казалось все тупо, но как нашел первую маску, то появились интрига и боссы валятся разнообразно, что тоже интересно. Сам сеттинг тоже нравится... Такой себе яркий и красочный постапокалиптический мир smile
 
SamwaДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:11 | Сообщение # 83
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
хірасє, а мені залишив пс3 лише на місяць ((
 
sharperДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:20 | Сообщение # 84
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
димон, хотел тебя сильно расстроить. я вот заказал себе телик домой, и даже хотел у тебя забрать плойку )))
но токо что подумал, я на рождественские праздники наверняка дома не буду, так что шпиль до рождества. а там в январе надо бы как нить нам решить этот вопрос, может ты в гости заедешь ко мне на выходые? wink

хочу потестить как телик будет с консолью взаимодействовать, в первую очередь в плане лага изображения. чтобы в случае чего можно было телик вернуть обратно. но раз такие пироги, и ты вроде как еще обещал поиграть в Dark Souls angel , то давай отложим это на после праздников.

а я наверное проведу тесты с х-боксом. возьму напрокат на выходные, посмотрю что за зверь такой Хало 4, и может еще какие их эксклюзивчики.

Добавлено (17.12.2012, 17:20)
---------------------------------------------

Quote (Samwa)
хірасє, а мені залишив пс3 лише на місяць ((

ну я знав що тобі і місяця вистачить ))))))))))))))))) а от олдфага-задрота в дімонові тре довше викорчовувати ))))))))))))


Сообщение отредактировал sharper - Понедельник, 17.12.2012, 17:17
 
WolfДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:30 | Сообщение # 85
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
:))))))))))))))

Ок. Договорились!
Кстати я уже как-то и привык к соньке...
Постараюсь на каникулах закрыть все проблемные вопросы по прохождению игр и предоставить окончательные выводы smile

Поздравляю Игорька с обновкой. На телеке должно быть круто. Я вон у Жеки смотрел 3д понравилось, но до теста на Анчартед 3 в 3д дело так и не дошло sad

З.Ы.
Мне на руку играет еще и погода - заносы снежные хе-хе не довезти приставку даже если хотеть и Игорь не доберется (он поездами не ездит принципиально) вот у меня и бонус появился в тесте.

З.Ы.Ы. Кстати снежные заносы сыграли и со мной злую шутку, вернее с моим котом, который сильно заболел и из-за плохих дорог он не был доставлен в ветбольницу в Хмельницкий. Бедный кот сдох в сильных мучениях, поскольку коновалы в Старконе не могли ничем ему помочь... cry
 
sharperДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:36 | Сообщение # 86
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
Игорь не доберется (он поездами не ездит принципиально)

ты не поверишь ))) на позапрошлых выходных надо было к родным в винницу ехать, я посмотрел погоду, и поехал поездом. и блин, это круто. билет в 2 раза дешевле, и ехать почти в полтора раза быстрее. так что свое мнение по поводу поездов я как то меняю потихоньку )))

кота жаль, хорошая животина была (((
 
WolfДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:38 | Сообщение # 87
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
так что свое мнение по поводу поездов я как то меняю потихоньку )))


wink
 
SamwaДата: Понедельник, 17.12.2012, 17:43 | Сообщение # 88
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
rip кошак (( співчуваю
 
WolfДата: Понедельник, 17.12.2012, 18:02 | Сообщение # 89
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Спасибо ребята. Энди по-моему не застал его ни разу, а вот чета Яковців, то познакомилась с ним по ближе.
 
SamwaДата: Понедельник, 17.12.2012, 18:08 | Сообщение # 90
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
застав я його, як перший раз на аміна приіжав
 
AsmodianДата: Понедельник, 17.12.2012, 18:59 | Сообщение # 91
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Димон, сочувствую! Хороший был котяра! sad

Сильно снегом все завалило?
 
WolfДата: Понедельник, 17.12.2012, 19:21 | Сообщение # 92
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Спасибо Женька!

Да... завалило некисло. Трассу Хмельницкий - Каменец-Подольский ваще закрыли.
Между Хмелем и Старконом то более менее, но не особо. В воскресенье было пару мест переметено ппц. В Хмеле забили на все... дороги чистят плохо, то и дело машины грузнут, особенно на не центровых дорогах, при въезде во дворы...
 
SamwaДата: Четверг, 20.12.2012, 20:07 | Сообщение # 93
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
Ну сама система домашнего ТВцентра не очень продумана, можно было бы и упростить что-то

угу, наприклад так :
 
WolfДата: Пятница, 21.12.2012, 00:10 | Сообщение # 94
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
biggrin
 
sharperДата: Понедельник, 24.12.2012, 15:32 | Сообщение # 95
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
як я вже казав, вирішив взяти собі напрокат на вихідні х-ящик, подивитися як на консоль телевізор відреагує, ну і попутно з альтернативною платформою познайомитися.

телевізор. взяв я собі 32" самсунг UE32ES5507. смарт тв, але без 3д і вайфая. довго сидів вагався чи брати тв з цими фічами, але зрештою плюнув. 3д взагалі безпонтова фіча, а хд кіно через длна по вай-фаю не дуже й то подивишся. телевізор в принципі ок. є інтернет, браузер і куча всяких апплікейшенів, можна сидіти срати в твіттер зразу з телевізора (з можливістю підключення клави і миші), дивитися фільми і відео зразу в браузері (до речі, ютубівський апплікейшн не хоче показувати відео в ХД якості, але це успішно робиться через сам сайт ютуба). словом сучасний смарт тв вже більше комп моноблок нагадує, ніж телевізор. дуже порадував вбудований програвач, який без питань грає 1080р мквшки, переключає звукові доріжки і субтитри.

х-бокс. приставку мені привезли одної з ранніх ревізій, ще ту, товсту (але вроді вже з тих, де проблема перегріву вирішена, не хотілось щоб вона в мене на руках гавкнула ))). виглядає вона весело. мало того що сама немаленька, так ще й зовнішній блок живлення, розміром як радянський трансформатор. з ігр взяв собі чисто х-бокс ексклюзиви (те що вже бачив на плойці/пк не було смислу брати на 2 дні): гіарз ов вор 2-3, хало 3, хало 3 одст, хало річ (ну і якісь джрпг також не дуже хотілось, там поки обучалку пройдеш можна цілу гру закінчити). якщо говорити про сам девайс, то стара ревізія явно плойці програє (крім розмірів ще й гуде як пилосос, вай-фаю нема), але інтерфейс мені більше сподобався. там йде так само горизонтальний скроллінг, але всі пункти не списком по одному розміщені, як на пс3, а гарно викладені плиткою зразу бачиш чого і скільки, зручніша навігація по ним, і важливіші пункти банально більшого розміру. словом перше враження дуже навіть позитивне. геймпад трохи незвичної форми (я його тільки в енді колись в руках тримав), але призвичаюєшся швидко, не скажу що якось зручніший за пс3 чи логітек який небудь.

ігри. почав з гіарз ов вор 2. першу частину грав на пк, зайшов на вікі згадав події першої частини, і погнав. це той самий гіарз ов вор, тільки "швидше, вище, сильніше". значно урізноманітнили геймплей (я першу частину тому й закинув, що вже стало ясно чим діло закінчився, запарився тіки бігати одні й ті самі морди стріляти). в другій частині тобі прям зі старту поїздку на бойових платформах, відстріл якоїсь летючої срані з кулемету, супротивник захоплює сусідню платформу і от ви вже воюєте на равних, тут платформу підбили і тре захищати поки йде ремонт, спуск на бурових капсулах в підземне місто саранчі (локуст в оригіналі), там гігантський червяк який тебе проковтнув, і де ти побігаєш травну систему і прям з середини його розстрлілюєш, потім секретна лабораторія з якимись апасними мутантами, потім біготня по вулиці під градом (який швидше хз на що був схожий, бо 2 сек під тим градом тебе вбивало нах, і тре було перебігати під укриттями постійно, поїздка на гібриді танка, баггі і кухонної табуретки, зі стрільбою, турбо-прискореннями і гонкою по замерзлих озерах (де тебе бомбардують, і тре оминати ополонки, а ще ж і слизько, зараза, я разів десять вмер поки проїхав), заїзд на цьому чотирьохколісному чуді під землю до чергової берлоги саранчі, там заплив по озеру на лодці запряженій двійкою морських драконів, напад мутанта-кракена і закидання гранат йому в пельку (і далі я не пройшов, але щось підказує що продовження буде в тому ж дусі). це все разом з ніібаца крутими персонажами, армійськими жартами, і непоганими особистими драмами. враження дуже позитивні, не зогледівся як пройшов більшу половину гри, думаю лишити консоль ще на день, і допройти. єдине що трохи на старті викликало ВТФ, те що кольорова гамма гри була, гм, трошки бідненькою ))) мені мироська навіть каже, слухай, в нас шо, телевізор поламався, бо картинка складається просто з різних відтінків сірого. цей авторський підхід мене спочатку трохи напряг, але разом з тим, як же ще передати атмосферу вселенського піздєца і апокаліпсису ))) словом гра дуже сподобалась, найкращий шутер останніх років для мене, а як прикинути що його ще й в кооперативі можна грати, то взагалі бест ов зе бест. третій гіарз ов вор тіки запустив на годинку, кольорову гамму там урізноманітнили, видно що це пряме продовження серії в усіх відношеннях, і я вирішив вже раз такі пироги, допройти гов 2, а потім якось ще раз взяти консоль і пройти гов 3.

хало. з хало не склалося. я дуже хотів четверту частину, яка нещодавно вийшла, і за порадами "експертів" з адової кухні, починати знайомство з серією краще з неї. але у цих ребят її не було (лабухи такі, вона ж "утєкла" в інет за 3 тижні до релізу, який стався 4 листопада; зауважу, що консоль мені дали в кращих традиціях: прошиту, з іграми на самопальних дисках, з надписами маркером, геть як я колись записував). почитав 2 слова про ігрову серію, зрозумів що брати одст і річ смислу не було, бо це спін-оффи, які мені взагалі якось побоку, бо я то і з основною серією не знайомий. запустив хало 3. жанр - типовий пк шутер від першої особи, в стилі мало що не квейка і анріл турнамента, ніяких тобі укриттів, біжи, стрибай і стріляй. гра 2007 року, і це видно по бідненькій деталізації і убогій анімації. враховуючи що це продовження давно розпочатої і закрученої історії, то переживаннями головного героя я не проникся, пограв годину, і плюнув. перша до речі гра на консолях, в якій мене реально харив дуже низький ФОВ. одст і річ відрізняються практично нічим, видно правда прогрес в візуальному плані, а так - запустив кожну на 15 хв і виключив.

вердикт. як основний ігровий девайс ок, брати на заміну пс3 смислу нема. все ж таки лінія ігр на пс3 різноманітніша. взяти десь напрокат або у товариша - однозначно варто. планую ще пару "забігів": пройти гов3 і взяти таки поганяти хало 4, як він у них з"явиться.
 
WolfДата: Вторник, 25.12.2012, 00:32 | Сообщение # 96
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Интересный экспириенс... хз как боксовский геймпад... не пробовал, но выглядит не очень-то удобным
 
sharperДата: Вторник, 25.12.2012, 11:15 | Сообщение # 97
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
fuck yeah! я зробив це, і це просто охуєнчик! гов2 агонь, в решті гри отримав стільки ж кайфу скільки в попередніх 2/3, якщо не більше. чорд, мені х-бокс починає подобатися ))))

геймпад там цілком ок, незважаючи на його трохи дивний вигляд. не напрягає те що він чуть більший і важчий, до стіків звикаєш хвилин за 5. прикольна фіча що гарнітуру можна в геймпад втикати, зручно
 
SamwaДата: Вторник, 25.12.2012, 19:53 | Сообщение # 98
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
2 sharper
ще раз грац з покупкою.
стосовно опису досвіду х-ящика - нізачет. angry
де детальний опис процесу підключення консолі до тв? як джойстики підключаються? заряжаються. скільки тримає заряд (ну хоча тут за 3 дні важко судити) яку видає картинку, 720 чи 1080? на скількох дисках той гов? час загрузки гри. ёпт, де факти!!
судити з однієї іграшки про консоль, кхм, Ігор, це якось того, точно якось не тру. хоч би в нет виліз чи ще що (хоча не виключаю що прошита консоль це такий собі апгрейднутий денді тільки з кращою графікою).

2 Wolf
без тіні сумніву скажу, що пс3 джойстик кращий за х-боксівський. думайте як хочете, субєктивна моя оцінка чи ні, але на захист наведу декілька фактів:
1. хбоксівський дуже важкий (особливо з пальчиковими акумуляторами)
2. через великий відсік з акумами, дуже дискомфортно середньому та безимяному пальцям (їх тумо немає куди всунути)
3. трігери там уг (а на моєму ще й скрипіли).
4. вібро відверто гірше (хоча тут хз, може це проблема ПС драйверів).
5. реально тримає заряд мало, а в ПС варіанті він ще й сцуко при виключені компа раніше за автоматичне виключення джойстика (а там воно чи то 10 чи то 15 хвилин), буде намагатись коннектитись "абихочдокого або поки не посадить батарею". кнопки викл немає.

ну і в придачу, з геймпадів в мене є зараз логітек рамблпад 2, логітек ф510, пс3 дуалшок 3, китайський клон дуалшока 3.
свій х-боксівський я здав півроку назад через брак, який виліз через 4 місяці користування. В сервіс центрі, мені його 2.5 місяці "ремонтували" а потім просто вернули гроші. Єдиний вагомий плюс хбоксівського джойстика це 3 роки офіційної гарантії.
 
sharperДата: Вторник, 25.12.2012, 21:05 | Сообщение # 99
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
ем.... ))) ну спробую чуть детальніше )))
привезли мені х-бокс в зеленій, трохи покоцаній коробці, з надписом Arcade зверху. по коробці було видно що консоль "робоча". особливо це було помітно по геймпаду, я перед тим як його взяти в руки, з пів-години драяв вологими серветками, і вичищав пил і грязь з пазів (нагадало комповий в академії, як я мишки чистив, там також з них по пів-відра добра можна було вигребти ))) процес підключення пройшов без пригод, слава богу я в останній момент передзвонив в контору уточнити чи кабель йде в комплекті. як виявилось ні, і мені в останній момент його доклали. словом, підключення навіть з моїми "мед скіллз" не викликало ніяких труднощів (це підозріло, погоджуюсь). повернувши ХДМІ кабель потрібною стороною, я всунув його в перший же що здибався ХДМІ роз"єм на телевізорі, і в єдиний можливий - на консолі. ..... і нічого не відбулося, політ нормальний ))) варто ще відмітити дбайливіть людей які надають таку чудову послугу, як оренда консолі: в комплект вони поклали двійко запасних батарейок якоїсь зовсім невідомої мені китайської фірми. окрема подяка цій невідомій китайській фірмі, бо батарейки вірою і правдою прослужили всі 2,5 дні що я користувався девайсом.

як я вже писав, всі диски нагадували старі добрі часи, коли я приїжджав до енді, і ми записували в нього фільми і ігри "торрент едішн". варто зауважити, що арт для коробок в енді виходив кращої якості, ніж те що було наліплено на коробках в мене. всі ігри по одному диску, так що до ексклюзивного для х-боксу процесу "а зараз дістаньте диск №2 і вставте диск №3" я не долучився. з приводу 720 чи 1080, мушу зізнатися - не переймався цим питанням ))) консоль запустилася, зображення виглядає ок, я вставив диск і запустив гру )))) процес загрузки ігр також нічим особливим не вирізняється. єдине що приносило додаткову втіху і давало моральну підтримку - це зображення коліщатка при загрузці гіарз ов вор. воно ніби говорило мені кожного разу: "чувак, нарешті, після стількох років, в тебе є шанс долучитися до цього шедевру"!

бажання вийти в інтернет у мене було, але воно було вщент розбите двома непереборними факторами. по-перше, я не дуже був в курсі, що там без підписки на х-бокс лайв мені в тому інтернеті буде доступно, а по-друге - на консолі була наліплена бумажка з великими чорними літерами: "НЕ ПОДКЛЮЧАТЬ К ИНТЕРНЕТУ". швидше усього це наша відповідь на ганебну і нелюдську політику майкрософта банити прошиті консолі в мережі (і здається навіть жорсткий диск в них при цьому "відвалюється"). в даному випадку ти, енді, правий, прошита консоль це велика денді, бо в наш час навіть грьобані утюги вже просяться в інтернет. біда лиш в тому, що весь той асортимент онлайн-розваг додатково коштує грошей, і здебільшого в нашому регіоні не доступний (хер з два тобі а не нетфлікс).

окремо про геймпад. особливого дискомфорту від присутності в ньому звичайних "пальчикових" батарейок я не відчував, ні за масо-габаритними показниками, ні, так би мовити, моральними. як власник рамблпада 2, логітека ф710, дуалшока 3 і його страшного китайсього брата-близнюка, готовий х-боксівський гейпад поставити в ряд з першими трьома. як я вже казав, дискомфорту від його ваги я не відчував, мізниці я якось знайшов куди всунути, тригери ок, не такі м"які як на пс3, і не такі жорсткі як у ф710, золота, так би мовити, середина. вібро ок. в мене правда немає напрацьованої методики тестування, воно було, деренчало в потрібні моменти, і мені цього було вроді як досить.

якщо лишились запитання - буду радий відповісти. реально хотів ще сфоткати девайс, але завтикав ((((


Сообщение отредактировал sharper - Вторник, 25.12.2012, 21:06
 
SamwaДата: Вторник, 25.12.2012, 22:11 | Сообщение # 100
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (sharper)
ем.... ))) ну спробую чуть детальніше )))

ну вєдь могешь коли пінками заставити! biggrin
нда. дивно, як це ти нічого не спалив, я через це і допитувався подоробиць angel

Цитата (sharper)
великими чорними літерами: "НЕ ПОДКЛЮЧАТЬ К ИНТЕРНЕТУ"

а от це тра було сфоткать biggrin

блін, а я навіть і не знаю що ще є на хбоксі крім гірз оф во, бо хало за гру я не рахую, да і чистокровні шутери мені на консолях якось до одного місця (я он поставив демку КОД3 на пс3, видалив через 5 хвилин геймплею).
 
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Проект PS3 (Мой консольный экспириенс)
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz