Четверг, 18.04.2024, 10:23
M-Force
Главная | Мафия 2 - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Мафия 2 (продолжение легендарной игры)
Мафия 2
WolfДата: Воскресенье, 05.09.2010, 12:50 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Народ, вы играли в Мафию 2, скажите как у вас дела с графикой? А то поставил и чета графа не впечатлила, может из-за того, что репак такой или она там такая и есть?
Местами детализация текстур могла бы быть и получше sad
 
SamwaДата: Понедельник, 06.09.2010, 09:36 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Хз що ти там в графіці знайшов некошерного. Ну вона може і не фонтан, але і розмитих чи неякісних текстур я щось не зустрічав (або не придивлявся). Да і не зза графіки в цю гру тра грати smile
Важить встановлена мафія десь біля 9 гб вроді як.
Можеш з легкістю перевірити чи в тебе глючний репак скачавши зі Стіма демо версію (вона важить щось біля 1гб) подивишся там рівень графіки і порівняєш зі своїм).
 
WolfДата: Понедельник, 06.09.2010, 10:50 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Ссылочку плиз на демку...
У меня установленная весит 5.5 гигов dry
 
SamwaДата: Понедельник, 06.09.2010, 11:26 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
скачавши зі Стіма демо версію

яку ще тобі силку давати? Заходиш в Стім і качаєш демо версію smile
store.steampowered.com

з.і. 5.5 кажеш (хм може я що путаю, вдома гляну)

Сообщение отредактировал Samwa - Понедельник, 06.09.2010, 11:26
 
WolfДата: Понедельник, 06.09.2010, 11:57 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
сорри... написал не то, что думал. Ссылку на игру, тоесть окуда ты качал свою Мафию 2. НЕ ДЕМО!

А на счет графики: чем плохо поиграть в хорошую игру с хорошей графикой.? wink Как говорит моя мама: "Встречают по одежке, провожают по уму. А чем плохо, когда тебя хорошо встретят и хорошо проводят?" cool

Я запереживал из-за графы потому, что в основе своей она ниче, но например четкий и красивый пол не вяжется с мутноватыми и нечеткими тексами стен sad Это в помещениях. На улице дома тоже мутноватые, особенно двери. Ладно их имитация, но млин интерактивные двери тоже муть sad После Ассасина мне уже трудно играть с такими нечеткими текстурами.
Знаю точно, что ролики у меня 100% сжаты, но это терпимо (пока), потом нужно будет полюбасу качнуть полностью не сжатую версию. Вот и закралось сомнение, что и с тексами там тоже намудрили

 
SamwaДата: Понедельник, 06.09.2010, 13:44 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
окуда ты качал свою Мафию 2. НЕ ДЕМО!

"качав" отсюда cool
Quote (Wolf)
например четкий и красивый пол не вяжется с мутноватыми и нечеткими тексами стен
да ви батєнька не токо ізвращенєц, а ще й естет smile сьогодні обовязково запущу і порівняю стіни з дверями, блін аж цікаво стало, я то думав та треба стріляти і на машинках їздити, ну або періодично журнали плейбоя шукати biggrin
 
sharperДата: Понедельник, 06.09.2010, 15:29 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
ніяких нечоткостєй вроді как не замічав. буває правда, що коли підходиш до стіни, вона спочатку розмита, а потім прорисовується так як тре. плюс на макс настройках вона в мене при їзді по місту приторможує - грьобана деталізація =))
 
SamwaДата: Понедельник, 06.09.2010, 17:34 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
грьобана деталізація =))

я би сказав гробаний ФізікХ (в мене навіть на мін. налаштуваннях цього хфізіка, гра починає тормозити) а ще помітив прикол, що під кінець, гри стала дико гальмувати при їзді по місту (є підозра що так звана "безшовність" локацій не така вже і безшовна, якщо по цих самих локаціях ганяти акі шумахєр.
 
WolfДата: Среда, 08.09.2010, 00:42 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
хех... а мне пока потужностей фатаит smile
а вот физикс этот, там можно смело отключать. он толкьо заметен в том, что больше частиц и они остаются в большинстве своем на полу (ну если что-то покоцали, а в этом и суть физикса - коцать, что б посмотреть как оно разлетается) smile
и все. а тормозов этот физикс придает основательно sad

З.Ы. 2 Энди - че покупал??? Еще скажи, что лицуху??? На тя это не похоже ппц. Я думал, ты только ВоВ или БГ можешь лицушные брать и всьо smile

 
SamwaДата: Среда, 08.09.2010, 10:55 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
Еще скажи, что лицуху???

sad такі да, але це подарунок, так що дарованому коню в жоп...зуби не заглядають. Краще б випросив кол оф дюті 6.
 
WolfДата: Среда, 08.09.2010, 23:04 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
biggrin
 
WolfДата: Суббота, 18.09.2010, 00:41 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Купил лицензионную Махвию... лучше бы не покупал. Этот (не буду выражаться) Стим такое редкостное Г. мало того, что ставит игры куда-то в себя и переназначить место установки игры невозможно, так он еще и тормозной до невозможности и не разрешает играть если игра не обновлена. Он тупо обновляет и все, а мне и так все нравится, я играть хочу. Нет!!! Будь добр жди пока обновится и до тех пор кнопка "играть" неактивна.
Название сервиса как нельзя в точку. Более запарного сервиса, наверно трудно найти, но, к сожалению, тенденция к их распростанению определена забугорным буржуа и устойчива в своем гниющем расцветании.
Решил поддержать разрабов, "голосуя рублем", но после такого "радушного" приема желание покупать лицухи с таким вот ненавязчивым сервисом тает как снег на июльском солнце...
 
SamwaДата: Понедельник, 20.09.2010, 14:59 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
процитую себе самого з фріендфіда:
вот і купуй після цього ліцензійне ПО. да ну їх найух. казав же ж собі колись що неблагородне це діло купувати ліцензійні іграшки sad з трьох ліцензійних іграшок які в мене є. працює тільки ВоВ. з старкрафтом 2 епіческій фейл, а тут ще й мафія заганяється.

Єдине що там прикольне на тому стімі, це можливість чатитись ну і мільтиплеєр ігри мабуть непогані (там МВ2 і т.д.) + можна купити ліцензійні іграшки по "оптовим" цінам (але це як повезе).

 
WolfДата: Понедельник, 20.09.2010, 21:34 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Да, Энди. Тут ты прав. В следующий раз как я захочу купить лицензию, не дай мне это сделать smile
Кстати друг учавствует в закрытом бетатестировании Тест Драйв Анлимитед. Скинул мне скрины. Разочаровало ппц sad Мультик-мультиком. Такое впечатление, что разрабы чтремились увеличить кол-во эхвектов на 1 дюйм квадратный до максимума из-за чего картинка смотрится как замыленная и совсем не реальная. sad
 
sharperДата: Пятница, 24.09.2010, 15:31 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
Этот (не буду выражаться) Стим такое редкостное Г.

мені тоже попервах так здалося =)))

Quote (Wolf)
мало того, что ставит игры куда-то в себя и переназначить место установки игры невозможно

ага. це зроблено виключно з тою метою, щоб не заморочувати юзера лишніми питаннями і заботами. ти лише маєш знати що гра в тебе є в стімі, а про все інше тобі і знати не треба.

Quote (Wolf)
и не разрешает играть если игра не обновлена

угу. правда проблеми в цьому я ніякої не бачу, навпаки - стім тримає всі ігри для тебе з останніми апдейтами. а не хочеш шоб стім ігри тобі обновляв - запускай його в автономному режимі, да і все.

Quote (Wolf)
Более запарного сервиса, наверно трудно найти

а от з цим непогоджусь. як платформа цифрової дистрибуції - він мабуть найкращий. постійні спец.пропозиції, тобі сподобалась гра - 3 кліка, і вона вже в тебе. а все що тобі потім треба щоб в неї грати - зайти в бібліотеку і запустити (ну після того як закачається).

Quote (Wolf)
но после такого "радушного" приема желание покупать лицухи с таким вот ненавязчивым сервисом тает как снег на июльском солнце...

ну і на завершення - якими системами цифрової дистрибуції ти ще користувався, для порівняння? і скільки ігр через стім купив?

Quote (Samwa)
дине що там прикольне на тому стімі, це можливість чатитись ну і мільтиплеєр ігри мабуть непогані (там МВ2 і т.д.) + можна купити ліцензійні іграшки по "оптовим" цінам (але це як повезе).

о, доречі, підтримка мультика і всякі соціальні фішки - на висоті. показує в кого з твоїх друзів є ця гра. показує якщо хтось з друзів грає в даний момент в ту саму гру, що в тебе. показує ачівкі і останні зміни - які нові ігруліни собі друзі купили. більшість ігр з кооперативним режимом пропонують спеціальні "френд-паки", тіпа "купи чотири копії гри за ціною трьох". щоб приєднатися до мультиплеєра треба всього-навсього вибрати кого треба і жмакнути джоін. про розпродажі і спец пропозиції я вже писав. я навіть задумувався над тим, щоб інші ігри які я купував, собі в стім добавити.
 
Форум » Радиосвязь » Флудилка » Мафия 2 (продолжение легендарной игры)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz