Четверг, 25.04.2024, 21:55
M-Force
Главная | Нарешті і моя автомата - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Экипировка » Мастерская » Нарешті і моя автомата (Combat Machine M16 Carbine)
Нарешті і моя автомата
SamwaДата: Четверг, 17.06.2010, 22:39 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Перше що хочеться сказати, навіть викрикнути: НАРЕШТІ!
Так, нарешті я дочекався приводу, який мені везли без малого 2 місяці. За цей час я ізрядно намучив себе і оточуючих сетуваннями про те що "шеф, усьо пропало, усьо пропало!" smile Але завдяки дружній підтримці і вливанням коштів в інші "іграшки" обійшлося практично без жертв.
Тепер по суті сабжу:
фото:
Коробка

Вміст коробки

Більше поки що немає що показувати принципово нового.

Окремо хочу звернути увагу, що все в коробці виглядало навіть краще ніж я того очікував, побачивши металевий бункер, я навіть подумав було що мені не той привод привезли (чомусь здалось що і привод теж фул метал). Також в очі кинувся акумулятор (тип нунчаки) на 8! банок! Оргазм. (про це трохи пізніше)

Ну значить трепещущая мить і нарешті привод в мене в руках clap
Відчуття я вам скажу дуже приємні, нарешті своє smile Поверхневий огляд завершився приємним результатом, мінімальні люфти зовнішнього стволика на загальну картину істотно не вплинули.
Вставляю акк і предвкушаю бадьорий "бдищ", однак не тут то було, акк судячи з сього знаходився в "сухій" зарядці (чи як воно зветься)
Ну нічо думаю, щас зарядим і поїдем, тобіш постріляєм.
Поставив на зарядку, загорілась зелена лямпочка, через декілька секунд почала блимати червона (зелена при цьому продвжувала світитись в період миготіння червоної)
Ну коротко глянувши інструкцію зрозумів, що можуть бути дві речі:
1. якесь ерор (тіпа здохшого акку, неправильна полярність чи ще яке підле коварство)
2. якщо в акк просто ппц як мало заряду, то щоб його не вбити "вумна" зарядка спочатку буде заряжати його малим током, а потім перейде в штатний режим.

3+ години я спостерігав за світловою дискотекою, а потім робочий час закінчився і я був змушений перервати зарядку і заодно перевірити чи воно хоч живе.
Перевірка виявилась невтішна. поциєнт був скоріше мертвим ніж живим.
Добрі люди підкзали що може не вистачає току заряду в самій зарядці для того щоб розігнати акк. На жаль перевірити цю пораду немає можливості.
Настрій єстєствєнно почав різко погіршуватись, але то таке, привод вроді стріляв (ну так казали) а тому думаю акк не проблема, а дома ще трохи пограюсь з ним.

Вдома акк повів себе вообще непередбачувано, помиготівши червоно-зеленим кольором хвилин 15 він перейшов в штатний режим зарядки (загорілась червона лампочка). Зарядка тривала рівно 1.5 години.
На радостях біжу заряжати механи і швиденько поки є вільний час потестити.
Даю акку ще трошки часу після зарядки постояти "відпочити" і довгожданне "БДИЩ!.... а вот ху censored .... вам а не бдищь sad
Навіть малюсінького признаку жизні нема.

Вообщем зараз опять поставив його на зарядку (а шо дєлать) півчаса світилась червона лампочка. тепер вот світиться зелена, думаю оставити його так на 8 годин (це кажуть загальне правило).

Далі буде. (зараз просто реально і бажання щось нема писати, да і роботи до фіга, взяв пару халтурок, людям адмінки порішати).

Прикрепления: 6922769.jpg (254.8 Kb) · 1212664.jpg (198.3 Kb)
 
AsmodianДата: Четверг, 17.06.2010, 23:08 | Сообщение # 2
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Вітаю з покупкою! Хай довго служить!

Про акум незрозуміло, адже привод новий... Але, як ти казав, може бути будь що...
Сподіваюсь все вирішиться добре.

 
WolfДата: Четверг, 17.06.2010, 23:17 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Ну я уже поздравлял с покупкой, но повторение мать учения (и сестра заикания), потому поздравляю еще раз!
С акумом действительно какая-то хня, но думаю решится. Привод стреляет это точно - при мне тестили его на дуромерке wink
Ждем от тебя результатов и надеемся они будут положительными
 
SamwaДата: Четверг, 17.06.2010, 23:22 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Спс!
Ну не вірити Дімону я не можу, раз каже що стріляла, то стріляла 100% (вроді пошкоджень коробки не було, привод цілий, сумніваюсь що це в ньому може бути проблема).
мене цікавить інше питання. якщо реально акку вбитий, то чи можлива його заміна? а то якось вообще не айс виходить, зараз ще 200 грн викинути за акк який мав би хоч якось працювати в цій бюджетній моделі (все ж таки не нонейм китай без гарантії), ну і крім того шкода акк на 9.6 вольт sad ппц як шкода
 
sharperДата: Пятница, 18.06.2010, 11:51 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
За цей час я ізрядно намучив себе і оточуючих сетуваннями про те що "шеф, усьо пропало, усьо пропало!"

ога, ога =)

Quote (Samwa)
3+ години я спостерігав за світловою дискотекою....
....думаю оставити його так на 8 годин (це кажуть загальне правило).

в інструкції до мого привода взагалі писало першу зарядку поставити на 12 год.
 
SamwaДата: Пятница, 18.06.2010, 22:21 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Продовження теми.
Спочатку про наболіле, про акумулятор.
Вообщем "секс" з акумулятором продовжувався протягом сьогоднішнього дня.
В пошуках тестера мене потянуло на подвиги smile В наших айтішнєгів його не виявилось (кажуть десь був, але видно хтось взяв на вічне віддавання). Оскільки в мене сьогодні були деякі справи в господарському судді, то ломанувся туди в пошуках завєтного агрєгата smile На жаль в них теж його не було, зате отримав лулзи від виразу облуччя blink судових айтішніків від яких невідомий тіп в 9 ранку трєбує вольтметра. Потім обнаружив неподалеку магазинчик "Енергія" де продають акку до телефонів, фотоапаратів. Там попитав щастя. Щастя у вигляді вольтметра там таки було, але перша фраза яку я почув від продащиці завела мене в ступор на хвилин 5. Цитую: "А Ви в привод пробували його ставити, не стріляє?" Видно я не перший там був клієнт...Вирішивши що чим далі тим цікавіше, вирішив
заради цього грьобаного акумулятора купити вольтмерт благо ціна виявилась просто смішною:
26 грн за простий і 55 грн за "наворочений" з можливістю заміра температури eek
угадайте, який я взяв? smile правильно angel1

Акк після "зарядки":

Акк через 5 хвилин:

Робочий акк з яким відбігали Вульфенштейн, але на зарядку ще не ставили:

Поспілкувавшись зі знаючими людьми, зясував що акумулятору death
З попередньої фотки я думаю зрозуміло, що я таки зумів сьогодні роздобути акк і отримати сатисфакцію за два дні потрачених нервів і такі стрельнути пару раз.
Прикрутивши акк як міг на скору руку пішов мусорити в огород.

Нарешті довгожданне БДИЩЬ-БДИЩЬ-БДИЩЬ admin
Правда по дальності вильоту кулі це бдищь скоріше нагадує плювачку sad
Стріляє у всі сторони і не далі 15 метрів (ну може трохи і далі, але за ціль була вибрана велика 200 літрова бочка на відстані в акурат 15м.) Буде вже рідний акку тоді займусь налаштуванням хоп-апа і прочіх іграшок (тіпа зборки-розборки-сверління отворів).
Реально 0.23 трохи затяжкий для цього приводу (попередні пристріли були якраз такими кульками)

Щойно висададив частково в повітря. частково в гаражі в пивну банку майже 100 шарів.
В банці пробиває першу стінку і робить велику вмятину в другій (інколи навіть з тріщеною) що характерно якраз для швидкості в діапазоні 90-100 м/с
Один раз під час пальби по нещасній банці заклинило курок (стріляв одиночними) виявилось що зупинилась подача шарів, відновити стрільбу зміг лише перевівши режим в "чергу" хз що це таке.
Стріляє на 8.4 вольтах доволі бадьоро, я б навіть сказав дуже бадьоро, трохи моторошно за 9.6 вольт, мабуть буде строчити так шо ппц.

Прикрепления: 7131178.jpg (273.4 Kb) · 3761616.jpg (247.4 Kb) · 1710263.jpg (256.3 Kb) · 6474899.jpg (223.9 Kb)


Сообщение отредактировал Samwa - Пятница, 18.06.2010, 22:51
 
AsmodianДата: Пятница, 18.06.2010, 23:39 | Сообщение # 7
Ам есмь Асм
Группа: Администраторы
Сообщений: 333
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
biggrin :D biggrin
Читати Енді без сліз просто неможливо...
Ржу і плачу... Ржу і плачу...
Quote (Samwa)
Оскільки в мене сьогодні були деякі справи в господарському судді, то ломанувся туди в пошуках завєтного агрєгата

Тут я бився головою ап стол... Недочитавши навіть що було далі, я уявив картину, як Енді пристає до суддів під час засідання в пошуках вольтметра... biggrin :D biggrin цуко ридаю....
Quote (Samwa)
26 грн за простий і 55 грн за "наворочений" з можливістю заміра температури
угадайте, який я взяв? правильно

Тут я пожалів, що Енді таки не взяв з термометром і... Правильно! Ржав і плакав.. ржав і плакав...
ЗІ: з термометром цуко антуражніше... biggrin :D biggrin

А якщо серьозно, то можу лише порекомендувати до тюна привода стріляти сугубо 0,2 шаром і юзати таки 8,4 акум... Як показує практика - на базових пружинах краще валити повільними акумами... Бо на 9,6 або 10,8 перетворишся на кулеметчика Максімку smile

ЗІІ: Я таки надумав стати кулеметчиком для альтернативи і поставити на Мку яйця на 4000 шарів biggrin :D biggrin
Правда, напевно це реалізую після тюну і установки 2000-4000 фосфатніка... Але суперники нехай вже бояцця biggrin :D biggrin

 
WolfДата: Пятница, 18.06.2010, 23:55 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Стріляє на 8.4 вольтах доволі бадьоро, я б навіть сказав дуже бадьоро, трохи моторошно за 9.6 вольт, мабуть буде строчити так шо ппц.

Так и есть. 9.6 валит так, что можно совсем незаметно высадить бункер за три чуток протяжных очереди (если подкручивать не забывать wink
и потом думать, че он не стреляет? wink
Я в базе на 8.4 стрелял - доволен расходом шаров smile Да и скорострельность более реальна.

 
SamwaДата: Пятница, 18.06.2010, 23:56 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Asmodian)
Тут я пожалів, що Енді таки не взяв з термометром

якраз таки навпаки взяв з термометром wink
 
SamwaДата: Воскресенье, 20.06.2010, 11:29 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Взяв собі акумулятори:

Ціна 170 грн.
Брав по декільком причинам:
1. Хотілось постріляти потестити, а чекати поки мені тайванці/китайці проведуть експертизу "рідного" акку в мене не було.
2. Ціна. 170 грн.
3. Почитав ось ФАК на http://airsoft.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=24197, даби в мене не летіли камні:
В-13: Как мне выбрать ёмкость аккумулятора, какими соображениями руководствоваться?
О-13: У хороших аккумуляторов, чем выше ёмкость, тем больший ток они могут отдать.
Мини-тайп аккумуляторы: Чем больше ёмкость, тем проще для аккумуляторов отдавать ток, тем дольше они живут. Итого миники желательны как можно большей емкости.
Лардж-тайп: С одной стороны чем больше тем лучше, но при ёмкости 4000 мАч цена за элемент слишком высока. Цена растет по экспоненте. Наиболее часто в страйкболе применяют аккумуляторы емкостью 1100-2000 мА/час миник и 1500-3000 мА/час лардж.

Результат:
Акк прийшов не повністю розряженим

але ізза страху що я його розряжу в ноль, поставив на зарядку. Заряжався він близько 4ох годин. Що в принципі було предсказуємо (Ємність в 2000мА поділена на ток зарядки 500мАч=4ч)
Заряджений акк

Є така підозра, що він ще не вийшов на свою ємність, але таким чином я хоч дізнався що в мене зарядка працює smile Бо вже були підозри що можливо ця "напівумна" зарядка вбила рідний акумулятор. smile
Швидкість вильоту кульок зросла, але не так щоб вже аж критично, а враховуючи що я ніколи не пуляю хвилинними чергами, то результат мене задовільнив.
Висновок: Доволєн ціною/якістю.

Прикрепления: 7255660.jpg (272.0 Kb) · 6030386.jpg (228.4 Kb) · 9785200.jpg (267.4 Kb)


Сообщение отредактировал Samwa - Понедельник, 21.06.2010, 22:47
 
WolfДата: Воскресенье, 20.06.2010, 13:26 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
О! Класс! Я точно такие себе присмотрел, но у Антохи они дороже. Попробую у него как оно на моей винтовке себя ведет и если подойдет то, сможешь мне взять такие и переслать есессно???
 
WolfДата: Воскресенье, 20.06.2010, 13:39 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Попробовал перекрепить трёхточку на прикладе под правую руку и действительно столкнулся с проблемой "как провести платсмассовую скобу" Если вязать по такой схеме как у меня, то отверстие должно быть довольно большим. Спроси у Асмодяна, он завязал себе на приклад без отверстия и унего под правую руку. Мне его способ понравился. Ручка переключения "телескопа" у него работает. Может его метод тебе подойдет больше.
 
SamwaДата: Воскресенье, 20.06.2010, 19:07 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Wolf)
О! Класс! Я точно такие себе присмотрел, но у Антохи они дороже. Попробую у него как оно на моей винтовке себя ведет и если подойдет то, сможешь мне взять такие и переслать есессно???

Не питання, але ти можеш і напряму собі заказати дешевше буде на 10-15 грн. (пришлють з Івано-Франківська одразу в Хмельницький, минуючи Рівне :))
http://airsoft.ua/forum....dbbcb76
Продавця звати Андрій. незважаючи що я проплатив майже в 17.00 вечора пятниці. він відправив мені їх, і в суботу вони вже були в мене.
Я брав пункт 13 (в категорії акумулятори).

По поводу трьохточки, жду фоток Асмодіана smile

Добавлено (20.06.2010, 19:07)
---------------------------------------------
Все забуваю нагадати. Дім, ти обіцяв лінки на відео по розборці гірбоксів до наших приводів. чекаю butcher

 
WolfДата: Воскресенье, 20.06.2010, 19:14 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Все забуваю нагадати. Дім, ти обіцяв лінки на відео по розборці гірбоксів до наших приводів. чекаю

Я помню, но... они УДАЛЕНЫ sad с ютуба.
Написал автору, но пока глухо.
Жалею, что не успел вытянуть эти ролики sadwalk

 
sharperДата: Понедельник, 21.06.2010, 00:34 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Друзья
Сообщений: 233
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (Samwa)
Один раз під час пальби по нещасній банці заклинило курок (стріляв одиночними) виявилось що зупинилась подача шарів, відновити стрільбу зміг лише перевівши режим в "чергу" хз що це таке.

пару разів теж таке було

Quote (Samwa)
якраз таки навпаки взяв з термометром

во, а я вгадав =)
 
SamwaДата: Понедельник, 21.06.2010, 21:12 | Сообщение # 16
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (sharper)
во, а я вгадав =)

ну так я в тобі і не сумнівався biggrin

Добавлено (21.06.2010, 21:12)
---------------------------------------------
бл..цкий комп, написав пост з купою фоток, а він взяв сцука і виключився badmood

 
SamwaДата: Понедельник, 21.06.2010, 21:29 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Довго думав куди запостити цей опус і вирішив, що раз далі мова піде про девайси які я начіпляв на свій привод, то запощу тут.
Ітак, перевіривши зранку поштову скриньку, крім купи спаму з метро, сільпо і прочіх ландшафтних дизайнів, знайшов повідомлення в якому мене просили зявитись з паспортом в поштове відділення для отримання рекомендованої бандерольки.
Весь день пройшов в приємному очікуванні, і ось завєтний пакунок в мене в руках:

Вміст пакунку. Окремо слід сказати, що деякі коробочки були вручну філігранно підписанні ієрогліфами, дрібниця, а враження, ніби пакували товари з душею smile

Засирати пост купою лоудефінішн фоток гаджетів, я не буду, бо вони 1 в 1 такі самі як на фотках сайту продавця.
Одразу до діла:
Кріплення під тактичний ліхтар/лазер

Кріплення під хрен зна шо, взяв джаст фо фан smile

Собсно кріплення під коліматор:

Мабуть виглядає привод по покємонські і не зовсім антуражно, але кого це хвилює smile

Все підійшло просто на ура, якість "металу" нічим не відрізняється за ті металеві елементи, які є в мене на приводі.
Не буду говрити, що воно краще чи гірше за те що продають в наших інтернет/магазинах, скажу просто що воно скоріше за все однакове.
Висновок, довольний як слон, куплені речі коштують порівняно з наявними в Україні гаджетами в 2, а то й в 2.5 рази дешевше, а враховучи строки доставки, то взагалі сервіс один сплошний + smile

з.і. кстаті, на бандерольці в розділі "пакедж контейнз" було написано : "Gift", такий собі справжній подарунок від друзів китайців smile

Прикрепления: 7540206.jpg (250.9 Kb) · 4369822.jpg (279.5 Kb) · 9686354.jpg (172.3 Kb) · 1308046.jpg (175.2 Kb) · 6412542.jpg (165.5 Kb)


Сообщение отредактировал Samwa - Понедельник, 21.06.2010, 21:30
 
WolfДата: Понедельник, 21.06.2010, 23:35 | Сообщение # 18
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Поздравляю с гифтом wink
смотрицца неплохо, но вот рис на цевье лучше поставить снизу. сверху для навесного оборудования мешает мушка, а снизу чисто + можно поставить тактическую ручку, что в некоторых случаях удобнее даже чем держать винтовку за цевье
 
SamwaДата: Понедельник, 21.06.2010, 23:44 | Сообщение # 19
Генерал-майор
Группа: Друзья
Сообщений: 299
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я спочатку так і зробив, поставив знизу, але поки ручки немає, то ця рельса здорово заважє, я бачив ось таку штуку http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.33823
можливо вона не буде заважати мушці. хоча хз, я думаю взагалі її зніму smile
 
WolfДата: Пятница, 02.07.2010, 00:26 | Сообщение # 20
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 400
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Если я правильно понял, ты хочешь снять мушку??? Огорчу - у нас она не снимается sad Разве что менять наружный стволик с которым она выполнена единым целым.
 
Форум » Экипировка » Мастерская » Нарешті і моя автомата (Combat Machine M16 Carbine)
  • Страница 1 из 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024Бесплатный конструктор сайтов - uCoz